Pralka Indesit IWD 71051 C ECO (EU)

Pralka Indesit IWD 71051 C ECO (EU) ma standardowe wymiary 53,5×59,5×85 cm, a maksymalna waga wsadu to 7 kg. Taka pojemność umożliwia swobodne rozmieszczenie prania, co zapobiega jego uszkodzeniu. Urządzenie sprawdzi się tam, gdzie pierze się duże ilości ubrań, gdyż pozwala zaoszczędzić sporo wody i energii elektrycznej. Klasa energetyczna pralki to A+, a klasa prania to A, więc odzież powinna być dobrze doprana i czysta, oczywiście przy doborze odpowiedniego programu.

źródło: Indesit

źródło: Indesit

Tutaj wybór jest dość duży, gdyż producent zastosował wiele nowoczesnych rozwiązań, jak chociażby programy kurtka/płaszcz, pranie butów, jeans, outdoor, eco oraz codzienny, syntetyki, szybki, czy bawełna. Elektroniczny programator umożliwia łatwy wybór wszelkich opcji, które wyświetlane są na czytelnym wyświetlaczu LCD. Co ciekawe w każdym programie możliwy jest indywidualny dobór temperatury specjalnym pokrętłem, a także płynne opóźnienie czasu pracy, dzięki czemu możemy nastawić pranie na noc, w trakcie trwania tzw. drugiej taryfy. Pralka ma wbudowane zabezpieczenie przed zalaniem oraz blokadę przedwczesnego otwarcia drzwi.

Cykl prania można zatrzymać przyciskiem pauza, co przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy zapomnimy nalać płynu do płukania lub musimy na chwilę wyjść z domu. Poziom hałasu podczas prania wynosi 60 dB, a podczas wirowania 74 dB, więc pralka w nocy nie hałasuje zbyt uciążliwie, ale tylko wtedy, gdy jest odpowiednio wypoziomowana. Warto również zauważyć, że pralka automatycznie dobiera ilość wody do wagi wsadu, więc pozwala na spore oszczędności. Ceny urządzenia w zależności od sklepu wynoszą od 800 do 960 zł.

  • Reklama: