Pralka LG F12B8TD1

Jest to urządzenie ładowane od przodu, mogące pomieścić nawet 8 kg prania, w zależności od wybranego programu. Wyposażone jest w elektroniczny programator i czytelny wyświetlacz LCD. Dzięki technologii automatyki wagowej, pralka dobiera optymalną ilość wody do wielkości załadunku, zapewniając spore oszczędności. Skokowe opóźnienie startu pracy pozwala na ustawienie dogodnego czasu włączenia się pralki. Temperaturę można regulować za pomocą przycisków, natomiast regulacja prędkości wirowania jest skokowa.

Pralka LG F12B8TD1

źródło: LG

Kilka praktycznych programów prania

Pralka umożliwia pranie za pomocą odpowiednio skonfigurowanych programów. Do wyboru jest między innymi program dziecięcy, szybki 30, pranie ręczne, eko, intensywny z odplamianiem, delikatny, pościel czy wełna. Dodatkowo można ustawić opcję „płukanie antyalergiczne” oraz „mniej zagnieceń”, która ułatwia prasowanie. Mocny silnik DirectDrive zapewnia długą żywotność, a dzięki technologii równomiernego rozłożenia ładunku w bębnie, pranie jest rozkładane w taki sposób, aby środki piorące zostały jak najlepiej wykorzystane.

Wygodny sygnał dźwiękowy po skończonej pracy

Ponadto urządzenie wydaje sygnał dźwiękowy po zakończonej pracy, więc wiadomo, kiedy skończyło się pranie. Klasa efektywności energetycznej pralki to A+++, klasa skuteczności prania A, a klasa efektywności wirowania B. Maksymalne obroty podczas wirowania to 1200 obr/min, a poziom hałasu podczas prania i wirowania to odpowiednio 54dB i 74dB. Na jeden cykl prania pralka zużywa 0,77kWh prądu i 45 litrów wody. Urządzenie posiada zabezpieczenie przed zalaniem, blokadę panelu sterowania i blokadę przedwczesnego otwarcia drzwi, a jego wymiary to 55x60x85cm.

Pralka LG F12B8TD1

Nazwa produktu: Pralka LG F12B8TD1

Cena: od 1 549 zł

Link: http://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet-agd/lg-f12b8td1.html

  • Reklama: