Wolnostojąca pralka automatyczna Bosch WLX 20160 PL

Wolnostojąca pralka automatyczna Bosch WLX 20160 PL ładowana jest od przodu, a maksymalna waga wsadu wynosi 4,5 kg. Jest to wystarczająca pojemność dla niewielkiej rodziny, ale nie sprawdzi się tam, gdzie jest dużo prania. Urządzenie wyposażone jest w system zraszania 3D, który działa trójfazowo, szybciej nawilżając pranie, dzięki perforowanym, asymetrycznym zbierakom, kaskadowemu natryskowi wody i perforowanej ściance tylnej, która dodatkowo przyczynia się do równomiernego i intensywnego nawilżenia.

Ponadto pralka posiada wielokrotne zabezpieczenia przed zalaniem oraz zabezpieczenie przed dziećmi. Elektroniczne sterowanie pozwala na łatwy wybór programu, a czytelny wyświetlacz zapewnia łatwe sprawdzenie wybranych opcji, czy aktualnie trwającego cyklu prania.

Niewątpliwą zaletą tej pralki jest pełna automatyka wagowa, dzięki której czas prania dostosowany jest do wagi wsadu. Maksymalna prędkość wirowania to 1000obr/min z możliwością regulacji. Opóźniony start do 24 godzin umożliwia wybór optymalnego czasu włączenia pralki, a wskaźnik przebiegu programu i wskaźnik czasu końca prania zapewniają łatwą kontrolę postępu cyklu. Spośród wielu programów najczęściej stosowane to: program do bawełny, do prania syntetyków, prania delikatnego, prania ręcznego, a także specjalny program Sport/Fitness i 15-minutowy program szybki. Niepełny kąt otwierania drzwi może być niewygodny zwłaszcza przy wkładaniu i wyjmowaniu dużych tkanin, jak np. pościeli, czy kurtek. Wymiary pralki to 85x60x40cm, a cena wynosi około 1050-1800zł.

 

  • Reklama: